Absolwenci Mechanika 2012

image_257
27 kwietnia 2012r. w godzinach południowych, w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” im. Stanisława Staszica w Krośnie odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów Technikum. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru zespołu szkół i hymnem państwowym. Następnie uczniowie – absolwenci i przedstawiciele klas młodszych wygłosili przemówienia, w których wspominali 4 lata spędzone w Technikum, różne zmagania szkolne, chwile bardziej i nieco mniej wesołe… Przedstawiciele klas maturalnych pożegnali symbolicznie także sztandar szkoły w imieniu wszystkich absolwentów. Następnie dyrektor Bogdan Adamski wraz z wychowawcami klas wręczył listy gratulacyjne rodzicom uczniów kończących szkołę i złożył im podziękowania w imieniu wszystkich nauczycieli za wieloletnią współpracę.