Zakończenie roku szkolnego w "Mechaniku"

image_27029 czerwca 2012r. w „Mechaniku” jak w każdej innej szkole – odbyła się uroczystość kończąca rok szkolny. Ze względu na nadal prowadzoną inwestycję budowy Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii – uroczystość ta odbyła się na boisku sportowym obok budynku szkolnego. Obok uczniów, rodziców i nauczycieli przybyli na nią zaproszeni goście tj. : Stefan Pinderski – Dyrektor WORD w Krośnie oraz Wiesław Dymiński – Prezes Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru ZSP nr 3 i hymnu państwowego. Następnie Bogdan Adamski – dyrektor „Mechanika” przywitał wszystkich zebranych oraz dokonał podsumowania rocznej pracy uczniów. Wielu z nich osiągało wysokie wyniki dydaktyczne, brało udział w licznych konkursach i turniejach oraz angażowało się w inne zadania rozwijające ich pasje zawodowe i edukacyjne. W związku z tym dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczył wyróżnionym uczniom dyplomy, nagrody rzeczowe i świadectwa promocyjne „z paskiem”.