Szkolne Eliminacje Turnieju Motoryzacyjnego

imsge 135Dnia 26 marca 2013 roku zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
CELE TURNIEJU
1. Popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej.
2. Propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego.
3. Propagowanie i popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
4. Przygotowanie do uczestnictwa w uprawianiu sportów motorowych.

Etap szkolny obejmował test z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, historii motoryzacji i zasad udzielania pomocy przedmedycznej.
Do tego etapu przystąpiło 19 uczniów naszej szkoły.
WYNIKI :
I MIEJSCE - Kozik Łukasz kl. IV b T/G
II MIEJSCE - Budnik Łukasz kl. III b T/G
III MIEJSCE - Jakubasz Rafał kl. III b T/G

Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali cenne nagrody:
- Radio CB President – I miejsce. Fundatorem nagrody jest Pan Piotr Woźnik - firma Hawis,
- Zestaw głośników samochodowych z przetwornicą – II miejsce, przekazanych przez firmę Car Auto Pentagon (CB radia, nawigacje GPS, sprzęt car audio, montaż, strojenie).
- Zestaw kosmetyków samochodowych firmy Carplan, ufundowanych przez Pana Artura Buczka, reprezentującego firmę ARGE – hurtownia akcesoriów i olejów, oddział Krosno.
Spośród uczniów, którzy zdobyli największą ilość punktów zostaną wyłonione dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 24 kwietnia 2013 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie.
Mamy nadzieję, że również w tym roku naszej reprezentacji uda się zakwalifikować do szczebla wojewódzkiego. Czekamy na poprawienie ubiegłorocznej trzeciej lokaty w województwie podkarpackim.
Organizatorami turnieju byli nauczyciele: Marcin Błaż i Władysław Koś
zdjęcia – Grzegorz Wilusz