Reprezentantka Mechanika na podium Licealiady w pływaniu

W dniu 09.12.2013 na basenie w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki Licealiady w pływaniu. W zawodach, w których wzięli udział uczniowie 14 szkół ponadgimnazjalnych z Krosna, Sanoka, Jasła, Brzozowa, Dynowa, Iwonicza oraz Miejsca Piastowego, wystartowalo również czworo reprezentantów naszej szkoły.
W klasyfikacji dziewcząt uczennica naszej szkoły Klaudia Maziarz z klasy Ie T zajęła II miejsce na 50 metrów stylem motylkowym uzyskując czas 43,51 sek.

Wśród chłopców Wojciech Łobodziński z klasy Ic T zajął VIII miejsce na 50 metrów stylem klasycznym z czasem 44,18 sek, a Jakub Inglot z klasy IaT na tym samym dystansie był X z czasem 44,87 sek.W najszybszej konkurencji 50 metrów stylem dowolnym Jarosław Niemiec z klasy IIc T uzyskał czas 32,71 sek. zajmując VIII miejsce.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników!
Opiekun mgr Piotr Gonet