Plan lekcji

Na skróty

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Za nami kolejny turniej piłki siatkowej, mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny klasowej w roku szkolnym 2013/2014. Zawody jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zgłoszono 16 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu 36 spotkań wyłoniono 4 najlepsze drużyny, które stoczyły zacięty bój o miejsca na podium. Nieoczekiwanie najlepszą drużyną okazała się klasa I g T, która w finałowych starciach pokonała wszystkich rywali. Drugie miejsce wywalczył ubiegłoroczny "mistrz", klasa IV d T a trzecie klasa II d T. Tuż poza podium uklasyfikowała się klasa I c T.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie klasie I g T, którą czeka jeszcze jedno wyzwanie.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, najlepsza klasa w danym roku szkolnym staje do walki z zespołem nauczycieli w dniu sportu.

Życzymy powodzenia !

Klasę I g T reprezentowali:

Patla Paweł, Zima Wojciech, Rączka Kamil, Wójcik Patryk, Biedroń Grzgorz, Rachwał Radosław, Jasiński Rafał, Drozd Marek

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej zorganizowali p. Grzegorz Wilusz i p. Marcin Błaż.