Najlepsi w "Mechaniku" otrzymali stypendia

Miasto Krosno uruchomiło program stypendialny dzięki któremu najlepsi uczniowie mogli otrzymać stypendia na rok szkolny 2014/2015. Są to następujące stypendia:
• Stypendium „Semper in altum” za znaczące osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe,
• Stypendium „Krośnieński Omnibus” za wybitne wyniki w nauce dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (od klasy drugiej),
• „Stypendium Młodego Zawodowca” dla najlepszych uczniów w zawodzie.

27 października br. w sali Art Kina Prezydent Miasta Krosna - Pan Piotr Przytocki, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna - Pan Bronisław Baran, Przewodniczący Rady Miasta Krosna - Pan Stanisław Słyś, wręczyli stypendia dla najlepszych uczniów szkół krośnieńskich. Pośród wielu nagrodzonych był także uczeń naszej szkoły: Stodolak Paweł. Gratulujemy !

Na tej samej uroczystości dyrektorzy szkół średnich zawodowych mogli w towarzystwie władz Miasta Krosna wręczyć stypendia "Stypendium Młodego Zawodowca". Dla uczniów naszej szkoły stypendia te wręczył dyrektor Bogdan Adamski.

Stypendia te otrzymali :

Boczar Kazimierz
Maziarska Natalia
Piotrowski Tomasz
Misiurek Kamil
Cierpicki Norbert
Marszał Kamil
Kiszka Maciej

Gratulujemy i życzymy aby w następnych latach więcej uczniów mogło te stypendia otrzymywać.