Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny w „Mechaniku”

Dnia 27 października 2014 r. rozpoczęły się eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Do rywalizacji zgłosiło się 20 uczniów naszej szkoły.
Eliminacje składają się z dwóch etapów:
- w pierwszym biorą udział wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły. Przystępują oni do rywalizacji w konkurencji - jazda sprawnościowa motorowerem, test z przepisów ruchu drogowego, test z historii polskiej motoryzacji i testu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
- w drugim etapie bierze udział 12 uczniów, którzy uzyskali najlepsze rezultaty przystępując do tych samych konkurencji-dodatkowo przygotowanie motocykla i samochodu do jazdy.
Dla zwycięzców zostały przygotowane bardzo cenne nagrody: GPS, CB-radio i video rejestrator samochodowy. Ponadto będą oni reprezentować naszą szkołę w zawodach ogólnopolskich.

Eliminacje rozpoczęły się od jazdy motorowerem Ogar 900. Zawodnicy musieli pokonać sprawnościowy tor przeszkód przygotowany na boisku szkolnym, uzyskując jak najlepszy czas. Aby uczestniczyć w tych zawodach należy posiadać uprawnienia do jazdy motorowerem.
Wyniki konkurencji:
I miejsce – Krzysztof Inglot kl. II c T
II miejsce – Dawid Trzebunia kl. II d T
III miejsce – Michał Dranka kl. II d T
IV miejsce - Radosław Nieroda kl. III c T
V miejsce – Karol Brodnicki kl. I d T
VI miejsce – Natan Sirco kl. I d T
VII miejsce – Kamil Kopczak kl. I d T
VIII miejsce – Jan Fornal kl. I d T
Pełne zestawienie wyników znajduje się na tablicy ogłoszeń dla uczniów.

Gratulujemy wyników i zachęcamy do solidnego przygotowania się do części teoretycznej, która odbędzie się 24 listopada 2014 roku.

Opiekunowie: Marcin Błaż i Władysław Koś