Plan lekcji

Na skróty

III d T Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej

Za nami kolejna edycja Drużynowych Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej. Jak co roku, zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 16 jednostek klasowych. Drużyny w wyniku losowania podzielone zostały na 4 grupy, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Cztery najlepsze drużyny z poszczególnych grup awansowały do ścisłego finału. W sumie rozegrano 30 meczy, które wyłoniły mistrza. Najlepszą drużyną w roku szkolnym 2014/2015 okazała się klasa III d T, która w finale pokonała swoich rywali różnicą jednego seta. Drugie miejsce w zawodach zajęła klasa IV b T a trzecie III ae T. Ambicja, duże zaangażowanie oraz nieprzeciętne umiejętności sprawiły że zawody stały na wysokim poziomie i dostarczały zarówno zawodnikom jak i kibicom wiele emocji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom mistrzostw !

Najlepsza drużyna „Mechanika” będzie mogła się sprawdzić jeszcze raz – podczas dnia sportu, gdzie zmierzy się z reprezentacją nauczycieli…