Dzień Kobiet

Jest takie święto, które jedni uwielbiają a inni żartują z niego… Był jednak czas, kiedy wszyscy panowie z goździkami stawali przed swoimi wybrankami, mamusiami, żonami, dziewczynami, siostrami itp.. aby złożyć życzenia i cieszyć się świętem, które dawało wiele radości, ciepła, życzliwości.. Tradycja ta nadal żyje bo jak nie wspomnieć święta, które pozwala kierować życzenia z tylko dobrymi intencjami do Pań, Kobiet – różnego wieku i stanu. Nawet nasz rodak Jan Paweł II za swego życia i pontyfikatu nigdy nie zapominał, aby co roku 8 marca złożyć życzenia wszystkim Kobietom. Dlatego i my w „Mechaniku” – szkole gdzie to „rodzaj męski” stanowi absolutną większość nie zapominamy o święcie, które skłania wszystkich panów bez zważania na wiek czy „hierarchię”, aby 8 marca w szkole, w domu, miejscu pracy i nauki móc uśmiechnąć się i życzyć każdej Kobiecie wszystko to co sprawi, że się uśmiechnie i ucieszy drobnym upominkiem, obdarowanym kwiatem.. Właśnie w tym dniu na auli szkolnej odbył się koncert muzyczny dla wszystkich pań ale i… panów.

Uczniowie przygotowali także sceny „artystyczne” popularnych kabaretów, aby trochę ożywienia i uśmiechu wnieść w klimat tego dnia. Odbyło się także spotkanie pracowników, gdzie wszystkie panie zostały zaproszone na degustowanie „wypieków” być może przygotowywanych przez panów…
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tych spotkań.