Plan lekcji

Na skróty

Sukces lekkoatletów „ Mechanika”

Najlepsi lekkoatleci Podkarpacia rywalizowali 25.05.2017 r. na stadionie lekkoatletycznym CWKS „Resovia” w Rzeszowie. Wśród 20 drużyn biorących udział w finale wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej znaleźli się reprezentanci naszej szkoły.
Zawodnicy rywalizowali w 6 konkurencjach : biegach na 100 , 400, 1500 metrów, sztafecie 4x100 m, pchnięciu kulą oraz skoku w dal.
W klasyfikacji drużynowej reprezentacja „Mechanika” zajęła 7 miejsce uzyskując 1048 punktów. Jest to najwyższe miejsce w historii występów naszych lekkoatletów na zawodach tej rangi. Jednocześnie nasi zawodnicy okazali się najlepsi spośród reprezentacji szkół krośnieńskich oraz powiatu krośnieńskiego.
W trakcie zawodów uczniowie uzyskali kilka wartościowych indywidualnych wyników.
Dawid Trzebunia z klasy IV D w konkursie pchnięcia kulą 7,26 kg zajął 4 miejsce, Michał Latkiewicz z klasy I A ukończył bieg na 1500 metrów na 5 miejscu a sztafeta 4x100 metrów uzyskując czas 47,69 zajęła 6 miejsce.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie :

1.Remigiusz Pisula III F – 100 m ( 12,28 sek.), sztafeta
2.Gracjan Poręba IV D - 100 m ( 12,40 sek.) , sztafeta
3. Mateusz Guzik II D – 400 m ( 59,11 sek. ) ,sztafeta
4. Krystian Wiklowski II D – 400 m( 1:02,29 sek. ), sztafeta
5. Michał Latkiewicz I A - 1500 ( 4:33,59 sek. ) m
6.Hubert Kozioł II B – 1500 m (4:46,70 sek. )
7.Krystian Śmigiel III G – skok w dal ( 5,35 m)
8. Rafał Frydrych III ZSZ – skok w dal (5,34 m )
9. Szymon Szarpak II E – skok w dal (4,98 m )
10. Dawid Trzebunia IV D – pchnięcie kulą (9,87 m)
11.Piotr Walus II C – pchnięcie kulą (10,43 m)
12. Kacper Smyka III ZSZ – pchnięcie kulą ( 9,99 m )
13. Filip Rozum I E - pchnięcie kulą (10,31 m )

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników, sportowej postawy i dalszych sukcesów.