III a T Mistrzem Szkoły w Jeździe Symulatorem Samochodu Rajdowego !!! (2)

004Finał rozgrywek odbył się w środę, 15 czerwca 2022 r. w plenerze, przed głównym wejściem do szkoły na jednym z naszych symulatorów jazdy, z wykorzystaniem gry „Live for speed”. Emocje były bardzo duże aż do ostatniego przejazdu a o tytule mistrzowskim po zliczeniu 3 najlepszych przejazdów wszystkich zawodników zadecydowało 0,48 sekundy ! W finale spotkały się cztery najlepsze drużyny. Po pierwszym etapie w „małym finale” wystąpiły klasy II a T i III d T. Brązowy medal ostatecznie wywalczyła klasa III d T, która z łącznym czasem 121.68 sec. pokonała klasę II a T o 11.51 s . W wielkim finale spotkały się klasy I b T oraz III a T. Łączny czas przejazdów najlepszej drużyny to 111.20 s. a wicemistrza 111.68 s. Zwycięzcom gratulacje składała licznie zgromadzona publiczność a druga drużyna z I b T już teraz zapowiedziała rewanż za rok.
Najlepsze drużyny wystąpiły w składzie:
I miejsce – klasa III a T
1. Łukasz Raus, Dawid Gazda, Michał Prajzner, Maciej Szczurek