Plan lekcji

Na skróty

Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Krośnie

26 października 2012 roku w naszej szkole odbył się coroczny turniej piłki siatkowej nauczycieli. Stawką zawodów był puchar ufundowany przez dyrektora szkoły p. Bogdana Adamskiego.
Do rywalizacji przystąpiło 4 drużyny – I LO Krosno , II LO Krosno, ZSP Nr 3 w Krośnie , oraz drużyna Krosglass S.A.
Zawody które stały na bardzo wysokim poziomie, rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Nauczyciele Mechanika, podobnie jak przed rokiem okazali się najlepsi i nie pozwolili by okazały puchar opuścił mury naszej szkoły wraz z inną drużyną…
Drugie miejsce wywalczyli nauczyciele z popularnego „Kopernika”, trzecie Krosglass S.A. a ostatnie, czwarte reprezentanci II LO Krosno

 

Mechanik Mistrzem Amatorskiej Ligi Siatkówki

Drużyna MUKS Mechanik , klubu działającego przy Zespole Szkół Ponad gimnazjalnych Nr 3 w Krośnie zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach Amatorskiej Ligii Siatkówki Powiatu Krośnieńskiego i tym samym obroniła tytuł sprzed roku. Podobnie jak w ubiegłym roku, „Mechanik” okazał się najlepszy zarówno w fazie grupowej rozgrywek jak i w play-offach. W rundzie finałowej, gdzie mecze rozgrywane są „do dwóch wygranych”, po bardzo zaciętych i stojących na bardzo wysokim poziomie spotkaniach Mechanik pokonał swojego rywala – Krościenko Wyżne w stosunku 2 : 1. 

Czytaj więcej...

Barbórkowy turniej piłki siatkowej nauczycieli

W dniu 9 grudnia 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 ,,Naftówka’’ w Krośnie z udziałem sześciu drużyn odbył się Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Dyrektora.

W turnieju bezkonkurencyjni okazali się nauczyciele "Mechanika" wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Krosglass S.A. a trzecie gospodarze turnieju – reprezentacja ZSP Nr 4.

Czytaj więcej...

Brązowy medal reprezentantów ZSP nr 3 „Mechanik” Krosno w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej drużyn amatorskich

W dniach  21-22 maja 2011 roku w Stalowej Woli odbył się Ogólnopolski Turniej Drużyn Amatorskich w piłce siatkowej. Warunkiem przystąpienia do turnieju było zdobycie tytułu mistrza amatorskiej ligi w swoim regionie. Nasz region reprezentował zwycięzca rozgrywek amatorskich powiatu krośnieńskiego w sezonie 2010/2011 –  tj.  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” Krosno. W rozgrywkach ligi powiatu krośnieńskiego, które trwały od października 2010 roku udział wzięło 9 zespołów. Drużyna „Mechanika” z 16 rozegranych spotkań w rundzie zasadniczej wygrała  15, a tylko  jedno z nich - rywale rozstrzygnęli na swoją korzyść po tie-breaku.

Czytaj więcej...

Sukces reprezentantów MUKS "Mechanik"

Zawodnicy MUKS „Mechanik”, klubu działającego przy naszej szkole odnieśli wielki sukces zajmując pierwsze miejsce w Powiatowej Amatorskiej Lidze Siatkówki.
W rozgrywkach,  które trwały od października 2010 roku udział wzięło 9 zespołów z terenu powiatu krośnieńskiego. Zawodnicy „Mechanika” już przed turniejem  finałowym z ogromną przewagą zapewnili sobie pierwsze miejsce w lidze. Z 16 rozegranych meczy w rundzie zasadniczej wygrali 15,  a tylko jeden przegrali  po zaciętej walce w tie-breaku.

Czytaj więcej...

Turniej piłki siatkowej nauczycieli w Rogach

11 marca 2011 roku na Sali gimnastycznej w Rogach odbył się Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.  W zawodach które rozegrano systemem „każdy z każdym”  wzięło udział 5 drużyn :

ZSP Nr 3,   ZSP Nr 4, Miejsce Piastowe, II LO w Krośnie oraz  Krosglass Krosno S.A.

Czytaj więcej...

II miejsce drużyny "Mechanika"

05 marca 2010 roku nauczyciele naszej szkoły brali udział w zawodach piłki siatkowej o Puchar Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym. Zespół reprezentujący ,,Mechanika’’ zajął II miejsce. Drużynę reprezentowali: Marcin Błaż, Piotr Gonet, Artur Kociuba,  Mariusz Węgrzyn, Grzegorz Wilusz, Aleksander Paulo, Piotr Puk.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo nauczycieli „Mechanika” w Sylwestrowym Turnieju Piłki Siatkowej

W dniu 30.12. 2009 roku w hali MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie odbył się Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli. Zawody w których udział wzięło 5 drużyn, rozegrano systemem "każdy z każdym". Drużyna nauczycieli naszej szkoły wygrywając wszystkie spotkania, zajęła pierwsze miejsce w turnieju . Drugie miejsce wywalczyli nauczyciele SOS-W, trzecie II LO, czwarte MZS Nr 2 a piąte ZSP Nr 2 (Bursa). Organizatorem turnieju był MOSIR Krosno.

Czytaj więcej...

I miejsce drużyny "Mechanika"

W ostatnim turnieju piłki siatkowej nauczycieli w tym roku szkolnym-drużyna „Mechanika” zajęła I miejsce. Drużynę reprezentowali: Marcin Błaż, Dorota Grochmal, Piotr Gonet, Artur Kociuba, Władysław Koś, Mariusz Węgrzyn, Grzegorz Wilusz, Lucjan Zych.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli w "Mechaniku"

Z udziałem sześciu drużyn w dniu 17 października 2008 r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie turniej piłki siatkowej nauczycieli. Stawką rywalizacji był puchar ufundowany przez dyrektora szkoły p. Bogdana Adamskiego. W turnieju bezkonkurencyjni okazali się nauczyciele ""Mechanika" wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Krosglass S.A. a trzecie II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie.

Czytaj więcej...

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch