Plan lekcji

Na skróty

Sukces Bartłomieja Krawczyka

Duży sukces osiągnął uczeń klasy III b ZSZ Bartłomiej Krawczyk w tegorocznej edycji największej imprezy rowerowej w Polsce południowej "Cyklokarpaty". W klasyfikacji generalnej w gronie 50-ciu zawodników uczeń naszej szkoły zajął doskonałe VIII miejsce. Zawody "Cyklokarpaty" to cykl 12-stu górskich zawodów rowerowych. Rower to moja pasja mówi Bartek który na co dzień trenuje w BIKE TEAM Jedlicze. Warto dodać ze ZSP 3 przez ostatnie 3 edycje był głównym organizatorem maratonu rowerowego w Krośnie.

Gratulujemy Bartkowi oraz życzymy "połamania" koła w przyszłorocznej edycji.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch