Plan lekcji

Na skróty

Dzień Sportu 2011

W dniu 16 czerwca 2011 roku w naszej szkole miała miejsce kolejna edycja dnia sportu. Sportowe zmagania młodzieży rozpoczęły sztafetowe biegi przełajowe reprezentacji poszczególnych klas. Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2010/2011 została klasa III f T., wicemistrzem klasa II c T. Na trzecim miejscu sklasyfikowana została klas III c T.

Bezpośrednio po rywalizacji w biegach, rozegrane zostały równolegle na dwóch boiskach turnieje piłki nożnej i koszykówki, w których udział wzięły reprezentacje poszczególnych roczników.
W zawodach piłki nożnej najlepszą okazała się reprezentacja klas drugich, a w zmaganiach koszykarzy reprezentacja klas trzecich.
Podczas dnia sportu rozegrano również indywidualne konkurencje lekkoatletyczne – skok w dal oraz pchnięcie kulą. Pchnięcie kulą :
I miejsce – Dariusz Such - 12.10 m.
II miejsce - Szymon Twardzik - 11.0m
III miejsce – Wijciech Węgrzyn - 10.0m

 

Skok w dal:
I miejsce – Łukasz Durał – 5.68 m.
II miejsce – Bartosz Nowak - 5.27 m.
III miejsce – Wojciech Węgrzyn - 5.08 m.

Najbardziej emocjonującą konkurencją dnia sportu okazały się zawody w przeciąganiu liny o tytuł najsilniejszej klasy w szkole. Po bardzo zaciętych i wyczerpujących zmaganiach najsilniejszą klasą została klasa III a T.
Podsumowaniem dnia sportu był mecz piłki siatkowej pomiędzy reprezentacją nauczycieli a mistrzem szkoły roku szkolnego 2010/2011 – klasą III f T. Mecz był bardzo zacięty. Pierwszy set uczniowie rozstrzygnęli na swoją korzyść, jednak w następnych dwóch nauczyciele stanęli na wysokości zadania i pokonali swoich wychowanków wygrywając mecz w stosunku 2:1
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch