Plan lekcji

Na skróty

Sukces ucznia Mechanika w zawodach „STRONG BOY”

W dniu 2.06.2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie odbyły się międzyszkolne zawody w trójboju siłowym ‘STRONG BOY’. II miejsce w tych zawodach zajął uczeń naszej szkoły Grzegorz Wojdyła z kl. III c Technikum.

Konkurencje były bardzo ciekawe i interesujące, m. in. przenoszenie ciężarów, wyciskanie platformy oraz przeciąganie samochodów za pomocą liny. Rywalizacja była zacięta, a walka o czołowe miejsca toczyła się do ostatniej chwili. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zawodach co roku, a zajęcie II miejsce jest najlepszym ich osiągnięciem.

Opiekunem był Mariusz Węgrzyn.

 

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch