Plan lekcji

Na skróty

Uczeń Mechanika na Mistrzostwach Krosna w Pływaniu

22 listopada 2015 r. na basenie w Turaszówce odbyły się III Mistrzostwa Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W silnie obsadzonych zawodach, w których uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów pływackich z Podkarpacia i Małopolski oraz szkół krośnieńskich wystartował również uczeń naszej szkoły. W kategorii juniorów Wojciech Kołodziejczyk z klasy III c T zajął X miejsce na 50 metrów stylem klasycznym z czasem 43,72 sek., poprawiając jednocześnie swój rekord życiowy.

Gratulujemy osiągniętego wyniku!

 

Opiekun Piotr Gonet

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch