Plan lekcji

Na skróty

VII Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie alpejskim

W dniu 21.02.2012 przy pięknej słonecznej pogodzie na stoku narciarskim w Chyrowej odbyły się VII Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie alpejskim. O tytuł najlepszego alpejczyka szkoły rywalizowało 23 uczniów. Na świetnie przygotowanym stoku startujący narciarze osiągali bardzo dobre czasy. Do klasyfikacji generalnej liczył się łączny czas dwóch przejazdów.   Najszybciej trasę slalomu w dwóch przejazdach pokonał uczeń klasy IIc T Hubert Steczkowski i on został Mistrzem Szkoły, drugi wynik zanotował Karpecki Damian z klasy IIId T a trzeci wynik odnotował Pelc Mateusz z klasy Id T. Najlepsi alpejczycy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Podsumowanie zawodów odbyło się przy wspólnym ognisku połączonym z pieczeniem kiełbasy. Imprezę przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch