Plan lekcji

Na skróty

Klasa IV f T Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej w roku szkolnym 2011/2012

Kolejna edycja Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej za nami . W tym roku w rozgrywkach udział wzięło 16 drużyn, reprezentujących swoje klasy. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym we wszystkich etapach rozgrywek. W wyniku losowania powstało 4 grupy - po cztery drużyny. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, które wyłoniły czterech finalistów : klasę IV aT, IV beT, IV fT oraz reprezentację klasy III cT. Ostatecznie w mistrzostwach w których rozegrano 42 spotkania, najlepszą okazała się klasa IV f, która obroniła tytuł z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajęła klasa IV be, trzecie IV a, która wyprzedziła czwartą drużynę – klasę III c T tylko czterema małymi punktami.

Tegoroczne rozgrywki stały na wysokim poziomie, a niektóre ze spotkań mogłyby posłużyć jako scenariusz do niezłego horroru :) 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom mistrzostw, a w szczególności Mistrzowi Szkoły w Piłce Siatkowej w roku szkolnym 2011/1012 - klasie IV f T !
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:
Raś Damian (k), Zajdel Kamil, Leśniak Łukasz, Winiarski Maciej, Adamczak Maciej, Longawa Jakub, Balewajder Dawid, Sokół Sylwester.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch