Plan lekcji

Na skróty

Szkolny wyjazd na narty

W dniu 02 lutego 2016 r. 19-ro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe rekreacyjno – sportowym na narty i snowboard do stacji narciarskiej Chyrowaski. Warunki na stoku były bardzo dobre, uczniowie po okiem p. Artura Kociuby i p. Piotra Goneta przez 5 godzin mogli bezpiecznie doskonalić swoje umiejętności w narciarstwie zjazdowym oraz snowboardzie. Prowadzący zaprezentowali uczniom nowe techniki narciarskie. Oczywiście były i upadki, na szczęście niegroźne. Można było również posilić się w bufecie.
Po zakończonych zajęciach zmęczeni, pełni wrażeń wróciliśmy szczęśliwie do domu.

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch