Plan lekcji

Na skróty

III g T Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej

Kolejne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej za nami. W turnieju w którym udział wzięło 12 zespołów klasowych, najlepszą okazała się klasa III g T. Mistrz roku szkolnego 2015/2016 pokonał wszystkich swoich rywali zarówno w fazie grupowej jak i w finałach. W pierwszym etapie turnieju rozgrywki odbywały się w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z poszczególnych grup spotkały się w finale. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznemu triumfatorowi - klasie IV d T a trzecie miejsce wywalczyła klasa II g T. Zawody jak co roku dostarczyły wiele emocji . Nie brakowało bardzo zaciętych spotkań oraz akcji, których nie powstydziłaby się Plus Liga.:)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek !

W dniu 02 lutego 2016 r. 19-ro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe rekreacyjno – sportowym na narty i snowboard do stacji narciarskiej Chyrowaski. Warunki na stoku były bardzo dobre, uczniowie po okiem p. Artura Kociuby i p. Piotra Goneta przez 5 godzin mogli bezpiecznie doskonalić swoje umiejętności w narciarstwie zjazdowym oraz snowboardzie. Prowadzący zaprezentowali uczniom nowe techniki narciarskie. Oczywiście były i upadki, na szczęście niegroźne. Można było również posilić się w bufecie.
Po zakończonych zajęciach zmęczeni, pełni wrażeń wróciliśmy szczęśliwie do domu.

W dniu 20.10.2014 roku zostały rozegrane drużynowe mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn.

Po zaciętej rywalizacji tytuł Drużynowego Mistrza Szkoły zdobyła reprezentacja klasy Ig/T, która w meczu finałowym pokonała klasę IV c/T . W meczu o trzecie miejsce klasa IV b/T okazała się lepsza od klasy I b/T.

.

Wyniki końcowe:

I miejsce – I g T/G Kamil Wiśniowski, Krystian Piątek
II miejsce – IV c/T Paweł Gaj, Łukasz Kędzierski
III miejsce – IVb T/G Dawid Dudek, Patryk Cymerman

Za nami kolejny turniej piłki siatkowej, mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny klasowej w roku szkolnym 2013/2014. Zawody jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zgłoszono 16 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu 36 spotkań wyłoniono 4 najlepsze drużyny, które stoczyły zacięty bój o miejsca na podium. Nieoczekiwanie najlepszą drużyną okazała się klasa I g T, która w finałowych starciach pokonała wszystkich rywali. Drugie miejsce wywalczył ubiegłoroczny "mistrz", klasa IV d T a trzecie klasa II d T. Tuż poza podium uklasyfikowała się klasa I c T.

Kolejna edycja Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej za nami . W tym roku w rozgrywkach udział wzięło 16 drużyn, reprezentujących swoje klasy. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym we wszystkich etapach rozgrywek. W wyniku losowania powstało 4 grupy - po cztery drużyny. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, które wyłoniły czterech finalistów : klasę IV aT, IV beT, IV fT oraz reprezentację klasy III cT. Ostatecznie w mistrzostwach w których rozegrano 42 spotkania, najlepszą okazała się klasa IV f, która obroniła tytuł z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajęła klasa IV be, trzecie IV a, która wyprzedziła czwartą drużynę – klasę III c T tylko czterema małymi punktami.

W dniu 21.02.2012 przy pięknej słonecznej pogodzie na stoku narciarskim w Chyrowej odbyły się VII Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie alpejskim. O tytuł najlepszego alpejczyka szkoły rywalizowało 23 uczniów. Na świetnie przygotowanym stoku startujący narciarze osiągali bardzo dobre czasy. Do klasyfikacji generalnej liczył się łączny czas dwóch przejazdów.   Najszybciej trasę slalomu w dwóch przejazdach pokonał uczeń klasy IIc T Hubert Steczkowski i on został Mistrzem Szkoły, drugi wynik zanotował Karpecki Damian z klasy IIId T a trzeci wynik odnotował Pelc Mateusz z klasy Id T. Najlepsi alpejczycy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

- II fe T Bakota Dawid, Misiurek Kamil
- II g T Wiśniowski Kamil, Wróbel Daniel, Piątek Krystian
- III a ZSZ Wójcik Kamil, Zając Karol, Pernal Paweł
- III e T Lasek Dawid, Sienkiewicz Łukasz, Ochała Krzysztof
- III d T Piwowar Marcin, Leśniak Oskar, Marszał Mateusz
- IV e T Fuksa Rafał, Przystasz Piotr, Solecki Tomasz

W dniu 26.X.2011 zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Turniej stał na wysokim poziomie o czym może świadczyć fakt, że o tytule najlepszej drużyny zadecydował wynik ostatniego meczu. Tytuł mistrza szkoły zdobyła klasa IVf b która w decydującym meczu pokonała klasę IV f T 2:1.

Zakończył się trwający blisko 2 miesiące turniej piłki siatkowej, mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny w szkole w roku szkolnym 2010/2011.  Do zawodów zgłosiło się18 zespołów klasowych. Mecze rozgrywano najpierw w grupach, następnie cztery najlepsze drużyny rywalizowały w finale systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 36 spotkań, które były bardzo zacięte i emocjonujące.

IV Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej przeszły do historii. Zawody ,  w których udział wzięło 18 zespołów klasowych stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły uczestnikom wiele emocji. 28 rozegranych spotkań  pozwoliło wyłonić najlepszą drużynę w szkole. Okazała się nią klasa III d T, która nie dała szans rywalom wygrywając 5 spotkań bez straty seta.

W dniu 28 października 2009 r. odbyły się VI Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się 12 drużyn klasowych, które podzielono na dwie grupy. Dwie najlepsze drużyny z grup awansowały do finału. Finał został rozegrany systemem „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – IV c /Długosz Łukasz, Fornal Paweł, Jucha Hubert/

II miejsce – II e /Piękoś Marcin, Szafran Grzegorz, Rostek Bartosz/

III miejsce – II f /Korzeniowski Kamil, Damian Raś/

IV miejsce – II b /Kłusek Damian, Adam Jakub, Czepiga Paweł/

W maju bieżącego roku odbywały się w  naszej szkole Mistrzostwa  w Piłce Koszykowej. W zawodach brało udział 8 zespołów. Po rozegraniu turnieju finałowego mistrzem szkoły została klasa II et pokonując w finale klasę III bt. Trzecie miejsce zajęła klasa II ct. Królem strzelców został Adam Duduś z klasy III bt.