Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej 2008/2009
W maju bieżącego roku odbywały się w naszej szkole Mistrzostwa w Piłce Koszykowej. W zawodach brało udział 8 zespołów. Po rozegraniu turnieju finałowego mistrzem szkoły została klasa II et pokonując w finale klasę III bt. Trzecie miejsce zajęła klasa II ct. Królem strzelców został Adam Duduś z klasy III bt.
Wyniki GRUPA I
1. IId T - IIc T 17 : 25
IId T- Kosiba 5 pkt, Cichoń 5 pkt, Zajdel 4 pkt
IIc T-Peszko 8 pkt, Śliwa 7 pkt, Pełeszak 6 pkt, Bućko 2 pkt, Turoń 2 pkt
2. IIc T – Ia T 32 : 22
IIc T- Peszko 15 pkt, Śliwa 10 pkt, Buczko 3 pkt, Błaż 2 pkt, Pełeszak 2 pkt
Ia T- Such 8 pkt, Duduś 6 pkt, Potoczny 4 pkt, Grec 2 pkt, Śnieżek 2 pkt
3. IIa T – Ia T 18 : 7
IIa T- Kosiba 8 pkt, Sokół 4 pkt, Florczak 4 pkt, Zajdel 2 pkt
Ia T- Grec 5 pkt, Śnieżek 2 pkt
TABELA GRUPA I
Drużyna | Mecze | Ptk | Kosze |
1. IIc T | 2 | 4 | 57 :39 |
2. IId T | 2 | 3 | 35 :33 |
3. Ia T | 2 | 2 | 29 :50 |
Wyniki GRUPA II
1. Ie T – Ib T 27 : 18
Ie T- Huczko 15 pkt, Mazur 10 pkt, Nowak 2 pkt
Ib T Kłusek 11 pkt, Skiba 6 pkt, Ignatowski 1 pkt
2. IIe T – Ie T 32 : 16
IIe T- Dziedzic 14 pkt, Szajna 11 pkt, Lenart 5, Farbaniec 2 pkt
Ie T- Huczko 16 pkt
3. IIe T – Ib T 29 : 19
IIe T- Maślany 20 pkt, Dziedzic 7 pkt, Zaprzalski 2 pkt
Ib T- Kłusek 8 pkt, Skiba7 pkt, Czepiga 2 pkt, Boczar 2 pkt
TABELA GRUPA II
Drużyna | Mecze | Ptk | Kosze |
1. IIe T | 2 | 4 | 61 : 32 |
2. Ie T | 2 | 3 | 43 : 40 |
3. Ib T | 2 | 2 | 37 : 66 |
Wyniki GRUPA III
IIa T – IIIb T 13 : 22
IIa T- Lenkiewicz 8 pkt, Zawisza 3 pkt, Soliński 2pkt
IIIb T- Duduś 20 pkt, Lorens 2 pkt
TABELA GRUPA III
Drużyna | Mecze | Ptk | Kosze |
1. IIb T | 1 | 2 | 22 : 13 |
2. IIa T | 1 | 1 | 13 : 22 |
Lista Strzelców
1. S. Huczko | Ie T | 31 |
2. S. Peszko | IIc T | 23 |
3. T. Dziedzic | IIe T | 21 |
4. A. Duduś | IIIb T | 20 |
5. J. Maślany | IIe T | 20 |
6. D. Kłusek | Ib T | 19 |
FINAŁY MISTRZOSTW SZKOŁY W KOSZYKÓWCE 2008/2009
1. IIc T – IIIb T 16:29
IIc T- Peszko 13 pkt, Gierlach 3 pkt
IIIb T- Duduś 29 pkt
2. IIc T – II e T 17 : 30
IIc T- Peszko 8 pkt, Bućko 3 pkt, Winiarski 2 pkt, Kusz 2 pkt, Korab 2 pkt
IIe T- Szajna 12 pkt, Dziedzic 10 pkt, Zaprzalski 6 pkt, Lenart 2 pkt
3. IIe T – IIIb T 25 : 23
IIe T- Dziedzic 10 pkt, Szajna 9 pkt, Lenart 4 pkt, Maślany 2 pkt
IIIb T- Duduś 23pkt
TABELA MISTRZOSTW SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ
Klasa | Mecze | Punkty | Kosze |
1. IIe T | 2 | 4 | 55 : 40 |
2. IIIb T | 2 | 3 | 52 : 41 |
3. IIc T | 2 | 2 | 33 : 59 |
IIe T | IIIb T | IIc T |
LISTA STRZELCÓW
1. A. Duduś | IIIb T | 72 pkt |
2. S. Peszko | IIc T | 44 |
3. T. Dziedzic | IIe T | 41 |
4. A. Szajna | IIe T | 32 |
5. S. Huczko | Ie T | 31 |
6. J. Maślany | IIe T | 22 |
Zawody prowadzili: Mariusz Węgrzyn Artur Kociuba