Plan lekcji

Na skróty

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnieogłasza przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w najem na okres od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2019 r. infrastruktury wytworzonej w ramach realizacji projektu pn. „Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii w Krośnie" (branża mechaniczna) w celu prowadzenia działalności polegającej na kształceniu ustawicznym.

Pliki do pobrania:

pdf ikona Ogłoszenie i warunki przetargu 
pdf ikona

Załącznik nr. 1. Opis przedmiotu najmu

pdf ikona

Załącznnik nr. 2Formularz oferty

pdf ikona

Załącznik nr. 3. Wzór umowy najmu

pdf ikona Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch