Plan lekcji

Na skróty

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w najem na okres do 31 grudnia 2022 r. infrastruktury wytworzonej w ramach realizacji projektu pn. „Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii w Krośnie” (laboratorium symulacji lotów) w celu prowadzenia działalności polegającej na kształceniu ustawicznym

Pliki do pobrania:

pdf ikona Ogłoszenie o przetargu
pdf ikona Warunki przetargu 
pdf ikona

Załącznik nr. 1. Szczegółowy opis przedmiotu najmu

pdf ikona

Załącznnik nr. 2. Formularz oferty

pdf ikona

Załącznik nr. 3. Wzór umowy najmu

pdf ikona Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch