Plan lekcji

Na skróty

Spotkania opłatkowe i wigilijne w Mechaniku

01322 grudnia br. w czwartek w Mechaniku zajęcia edukacyjne były ubogacone spotkaniami uczniów z poszczególnych klas z własnymi wychowawcami aby mogli porozmawiać o tradycjach bożonarodzeniowych oraz aby sprawdzić smaki niektórych potraw, które na stołach wigilijnych w domach rodzinnych się pojawiają. Zanim te spotkania mogły się odbyć w klasach, to w auli zespołu szkół pojawili się przedstawiciele uczniów z wszystkich klas Technikum i BS I st. aby wraz z samorządem uczniowskim móc zaprezentować różne opinie i uwagi o polskich tradycjach bożonarodzeniowych. W trakcie tego spotkania, nauczyciele religii wraz z nauczycielem muzyki zorganizowali koncert kolęd, który zaangażował wszystkich uczestników tego spotkania. Na zakończenie tej uroczystości, przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli nauczycielom i uczniom życzenia z okazji zbliżających się świąt. Do życzeń dołączył się dyrektor Bogdan Adamski, który nawiązał do wartości wigilijnego spotkania w domach rodzinnych oraz życzył wszystkim uczniom i pracownikom ZSM wszystkiego dobrego na czas Świąt Bożego Narodzenia, a także wszystkiego najlepszego w nowym roku 2023.

 

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch