Plan lekcji

Na skróty

Sukces Mechanika w Targach Lotniczych

targi zawodoznawczeW ubiegły czwartek tj. 30 marca br. uczniowie klasy III E Technikum w zawodzie technik mechanik lotniczy uczestniczyli w Lotniskowych Targach Zawodoznawczych organizowanych przez Centrum Edukacji Lotniczej – Kraków Airport. Targi odbywały się w formie transmisji online transmitowanej na kanale YouTube i uczestniczyły w nich szkoły branży lotniczej z różnych części kraju. Treścią targów były wywiady z pracownikami różnych służb lotniskowych podzielone na 6 bloków tematycznych, po których przeprowadzany był quiz dla uczniów. Donimik Gniady z klasy III E Technikum wygrał quiz po jednym z takich bloków, a nagrodą jest wycieczka na jednodniowe zajęcia zawodoznawcze dla całej klasy do Centrum Edukacji Lotniczej na krakowskim lotnisku Balice.
Opiekunem klasy lotniczej w tych zmaganiach był Pan Jacek Machnik.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch