Plan lekcji

Na skróty

„Byłaś dla mnie wszystkim..”-Święto kobiet w Mechaniku.

8 03W ostatni piątek -8 marca 2024r. w Mechaniku odbyła się uroczystość związana z Dniem Kobiet. Męska część uczniów zorganizowała z tej okazji koncert muzyczny dla wszystkich pań i koleżanek. Szkolny Zespół Muzyczny przygotował różnorodny repertuar grając piosenki zarówno współczesne takie jak „Byłaś dla mnie wszystkim..” jak i łączącą pokolenia „Nie płacz Ewka”. W kilku piosenkach zwrócono uwagę na piękno, wrażliwość i mądrość pań oraz dziewcząt pracujących i uczących się w Mechaniku. Nie zabrakło też aforyzmów odnoszących się do zakamarków kobiecej duszy. Na zakończenie tej uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim kobietom w naszej szkole najlepsze życzenia , do których to życzeń dołączył się także dyrektor Bogdan Adamski. Zostały również skierowane słowa podziękowania do kapeli szkolnej, która pięknym koncertem uczciła to ważne w Mechaniku święto.

 

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch