Plan lekcji

Na skróty

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MOTORYZAYJNY rozstrzygnięty – Krośnieński "Mechanik" znów najlepszy w Polsce

25 kwietnia 2009r. w sobotnie przedpołudnie, w warszawskim salonie Volkswagena Auto Viva, 6 ekip młodych adeptów mechaniki pojazdowej reprezentujących najlepsze szkoły samochodowe w Polsce - w finale ogólnopolskim walczyło o zaszczytny tytuł Najlepszej Szkoły Samochodowej w Polsce. Zwycięska okazała się drużyna nr 1 z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie   w składzie Grzegorz Turowski, Jacek Gonet, Kamil Kornasiewicz i tym samym to ci uczniowie wywalczyli indeksy Wydziału Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch