Plan lekcji

Na skróty

Święty Mikołaj w "Mechaniku"

W ubiegły piątek w wigilię swoich imienin, "Mechanik" odwiedził Święty Mikołaj. Przeszedł się po korytarzach szkoły, CKP, a nawet odwiedził nauczycieli, dyrekcję i administrację. Zawitał także na lekcje i odwiedził uczniów szkoły.. Wraz ze Św. Mikołajem do szkoły dotarła liczna "świta", która pomagała ocenić zachowanie nauczycieli, uczniów i pracowników niepedagogicznych przez miniony rok. Ocena chyba wypadła pomyślnie skoro wszyscy zostali nagrodzeni słodyczami...
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tych odwiedzin.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch