Plan lekcji

Na skróty

Sukces "Mechanika" w zawodach strzeleckich

10 marca 2010 roku odbyły się zawody strzeleckie w ramach XVIII Memoriału im. Jana Barana o Puchar Dyrektora ZSP nr 4 w Krośnie.
Na tamtejszej strzelnicy rywalizowały reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego województwa. Łącznie startowało 22 zespoły.

 

W myśl zasady, że nie liczy się ilość lecz jakość „Mechanik” wystawił tylko jedną drużynę, której zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Strzelając z karabinku sportowego pneumatycznego do tarczy olimpijskiej z odległości 50 metrów chłopcy w składzie: Mikołaj Wikloski, Arkadiusz Rajchel, Adrian Moskal, Łukasz Durał oraz rezerwowi: Wiktor Szwast, Bartłomiej Rostek i Adam Wojtuń zajęli drużynowo wysokie 3 miejsce (183 pkt). Dodatkowo popisy naszych najlepszych reprezentantów: Arkadiusza Rajchla (69 pkt) oraz Mikołaja Wikloskiego (64 pkt) zagwarantowały im odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej.


Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Strzelcy prezentują trofea (Mikołaj Wikloski, Arkadiusz Rajchel, Adam Wojtuń, Wiktor Szwast wraz z opiekunem Robertem Paszkiem)

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch