Plan lekcji

Na skróty

Sztafetowe Biegi Przełajowe im. Stanisława Staszica o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 w Krośnie

16 czerwca 2011 roku na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się IV Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 – Bogdana Adamskiego . W zawodach udział wzięło 6 reprezentacji szkół gimnazjalnych.

- Gimnazjum Nr 1 w Krośnie
- Gimnazjum Nr 3 w Krośnie
- Gimnazjum Nr 4 w Krośnie
- Gimnazjum Świerzowa Polska
- Gimnazjum Zręcin
- Gimnazjum Krościenko Wyżne

W skład drużyny wchodziło 12 – tu zawodników ( 10 podstawowych + 2 rezerwowych ). Każdy z zawodników miał do przebiegnięcia dystans 1000 metrów. Zwycięzcą IV Sztafetowych Biegów Przełajowych została reprezentacja Gimnazjum Zręcin. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum z Krościenka Wyżnego. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Gimnazjum Nr 3 w Krośnie. Trzy pierwsze miejsca uhonorowane zostały pucharami. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały nagrody rzeczowe. 
Po zakończeniu zmagań sportowych uczniowie szkół gimnazjalnych zwiedzali Muzealną Izbę Motoryzacji, w którym znajdują się zabytkowe samochody oraz motory. Chętni mieli możliwość przejażdżki samochodami, które mogą pamiętać już tylko ich rodzice. Duże wrażenie na młodych ludziach zrobił również pokaz modeli latających. Po zakończeniu licznych atrakcji uczniowie wraz z opiekunami udali się na poczęstunek – wspólne grillowanie. 
Gratulujemy wszystkim młodym ludziom którzy podjęli trud wysiłku fizycznego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch