Plan lekcji

Na skróty

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Zakończył się trwający blisko 2 miesiące turniej piłki siatkowej, mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny w szkole w roku szkolnym 2010/2011.  Do zawodów zgłosiło się18 zespołów klasowych. Mecze rozgrywano najpierw w grupach, następnie cztery najlepsze drużyny rywalizowały w finale systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 36 spotkań, które były bardzo zacięte i emocjonujące.

Ostatecznie, Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej została klasa III f T, która w finale pokonała wszystkich rywali. Drugie miejsce, po bardzo ambitnej walce zajęła klasa II d T. Pokonała ona zarówno trzecią drużynę mistrzostw -  klasę III b ZSZ, jak i starszych  kolegów z klasy IV e T. Klasa III f  wystąpiła w składzie :
Damian Raś, Łukasz Leśniak, Kamil Zajdel, Dawid Balawajder, Jakub Longawa, Maciej Winiarski, Sylwester Sokół, Tomasz Tomkiewicz

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch