Plan lekcji

Na skróty

III g T Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej

Kolejne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej za nami. W turnieju w którym udział wzięło 12 zespołów klasowych, najlepszą okazała się klasa III g T. Mistrz roku szkolnego 2015/2016 pokonał wszystkich swoich rywali zarówno w fazie grupowej jak i w finałach. W pierwszym etapie turnieju rozgrywki odbywały się w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z poszczególnych grup spotkały się w finale. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznemu triumfatorowi - klasie IV d T a trzecie miejsce wywalczyła klasa II g T. Zawody jak co roku dostarczyły wiele emocji . Nie brakowało bardzo zaciętych spotkań oraz akcji, których nie powstydziłaby się Plus Liga.:)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek !

Turniej zorganizował p. Grzegorz Wilusz i p. Marcin Błaż.

 I miejsce  -  klasa III g T

Od lewej: Cysarz Michał, Rączka Kamil, Patla Paweł, Drozd Marek, Goleń Patryk, Zima Wojciech, Biedroń Grzegorz (k), Marszałek Kamil.

II miejsce  -  klasa IV d T

Od lewej: Materniak Artur, Ziobro Marcin, Szyszlak Paweł, Szczurek Rafał, Czekański Paweł, Wiater Eryk, Zajdel Jakub (k).

III miejsce  -  II g T

Od lewej: Śmigiel Krystian, Jucha Jakub, Cwynar Szymon, Cierpicki Norbert, Chudziński Sebastian, Pilch Wojciech, Wiśniowski Kamil (k).

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch