Plan lekcji

Na skróty

Sukces Mechanika w zawodach "RobON":

02025 listopada w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie odbyły się zawody robotyczne RobON. Na te wyjątkowe zawody przybyło ponad 30 drużyn z różnych części Polski, aby zmierzyć się w rywalizacji technologicznej. Uczestnicy mogli wziąć udział w jednej z czterech kategorii: Line Follower, Lego Sumo, Sumo oraz Freestyle.
Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie reprezentowały dwie drużyny, które stawiły czoła konkurencji w kategorii Freestyle prezentując unikalne konstrukcje: roboty RoboInvector oraz RoboSun.
Ogromnym powodem do dumy jest fakt, że jeden z naszych robotów został doceniony przez Jury konkursowe zdobywając trzecie miejsce w kategorii Freestyle. Robot RoboSun zyskał uznanie za swoje innowacyjne rozwiązania i doskonałe wykonanie.

W skład zespołów reprezentujących „Mechanika” wchodzili uczniowie klasy 3D technikum o profilu technik mechatronik: Guzik Wiktor, Lenik Maciej, Ostalecki Jakub, Kubacki Krzysztof, Iwanicki Karol oraz Medwediuk Mikołaj.
Opiekunem merytorycznym projektów, był mgr inż. Piotr Warżołek.

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch