Plan lekcji

Na skróty

Uczniowie Mechanika na Targach STOM w Kielcach

001W piatek 22 marca jak co roku grupa ponad 40 uczniów Mechanika wraz z nauczycielami odwiedziłaTargi STOM w Kielcach. Wydarzenie znane jako „Przemysłowa wiosna” to okazja aby sprawdzićjakie rozwiązania technologiczne zostały wcielone w ciągu ostatniego roku w branżach:

- spawalnictwa
- obróbki skrawaniem
- robotyki
- obróbki blach
- szybkiego prototypowania i inżynierii odwrotnej

Kieleckie targi to miejsce, gdzie liderzy w swojej branży przedstawiają swoją ofertę również uczniom szkół zawodowych. Już przy wejściu poczuliśmy niesamowity klimat wydarzenia – setki pracujących obrabiarek CNC , robotów współpracujących, drukarek 3D oraz świetnych specjalistów chętnie dzielącymi się wiedzą sprawiły, że każdy z nas wrócił do domu z bagażem cennych wskazówek i informacji.

Przedstawiamy krótka relację z tego wydarzenia i już nie możemy się doczekać by za rok znów odwiedzić to miejsce.

 

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch