Plan lekcji

Na skróty

11 kwietnia we czwartek - Mechanik zaprasza

dzien otwartyJuż tradycją się stało, że uczniowie klas ósmych szkół podstawowych przed zakończeniem nauki w swojej szkole i uzyskaniem dyplomu absolwenta szkoły podstawowej, dokonują wyboru dalszej kariery kontynuowania nauki, a nawet przyszłego zawodu. Na pewno jest tak, że wielu odnajduje w sobie odpowiednie predyspozycje, zamiłowanie w sobie do czegoś szczególnego, a niekiedy pod wpływem rodziny ustala się dalsza karierę zawodową. Trudno zatem się dziwić, że przyszli absolwenci „podstawówek” zdobywają informacje o wszystkich zawodach, które później dopasowują do szkoły ponadpodstawowej w regionie (a może i kraju) aby móc mądrze i odpowiedzialnie zaplanować swoją przyszłość.
Dlatego i my jako ZSM ze 130 – letnią tradycją chcemy pomóc wesprzeć młodych ludzi w wyborze dalszej kariery i zapraszamy na zapoznanie się z naszą ofertą dotyczącą wyboru szkoły, zawodu i zaplanowania dalszej kariery.
Naszą ofertę kierujemy do obecnych uczniów klas ósmych szkół podstawowych i ich rodziców.

ZAPRASZAMY w dniu 11 kwietnia br. we czwartek w godz. 8.30 – 15.00

Pokażemy nasze laboratoria specjalistyczne, pracownie wprowadzające w świat nowoczesnych technologii w branży automatyki i robotyki, mechatroniki, mechaniki i programowania, mechaniki lotniczej i lotnictwa, motoryzacji i komunikacji.
Zapraszamy. Na odwiedzających będą czekać uczniowie i nauczyciele Mechanika.

 

dzien otwarty

PARTNERZY
  GO PGNiG Technologie poziom RGB   43   lotams   logo1
 
              Eba logo

 DANE KONTAKTOWE                          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
       PANS   logo A M           
     pwsz ch