I etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

image_252W dniu 9 marca w naszej szkole odbył się pierwszy konkurs wewnątrzszkolny z przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy. Konkurs ten jest jednocześnie etapem szkolnym eliminacji do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie, którzy uzyskają największą ilość punktów będą reprezentować naszą szkołę na kolejnych etapach turnieju.
Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej, propagowanie i popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przygotowanie do uczestnictwa w uprawianiu sportów motorowych.
Oficjalnego otwarcia dokonał Dyrektor ZSP nr 3 w Krośnie Pan Bogdan Adamski wraz z nauczycielami odpowiedzialnymi za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju: Marcinem Błażem i Władysławem Kosiem.