Rozdanie świadectw i podsumowanie roku szkolnego 2012/2013

image 30828 czerwca 2013r. w auli CKP odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP nr 3. Uroczystość odbyła się w obecności sztandaru szkoły, uczniów, przedstawicieli rodziców, nauczycieli i dyrektora zespołu szkół. Po odegraniu hymnu państwowego, głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który pogratulował uczniom promocji do następnych klas w Technikum i ZSZ, a nauczycielom że uczniów do tego sukcesu edukacyjnego odpowiednio przygotowali. W dalszej części uroczystości dyrektor w towarzystwie wychowawców klas i zespołu kierowniczego wręczył nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki dydaktyczne oraz godnie reprezentowali ZSP nr 3 na licznych olimpiadach i turniejach zajmując jednocześnie wysokie lokaty na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim.

Wręczono uczniom również certyfikaty na zakończenie kursów kwalifikacyjnych, które pozwolą im w przyszłości podejmować pracę w firmach nowoczesnych technologii. Po części oficjalnej, uczniowie wraz z wychowawcami klas przeszli do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa promocyjne do następnej klasy. Uroczystość zakończył dyrektor Bogdan Adamski życząc uczniom spokojnych i w zdrowiu wakacji, a nauczycielom spokojnego urlopu wakacyjnego.