Święty Mikołaj w Mechaniku

6 grudnia br. w godzinach przedpołudniowych krośnieński Mechanik odwiedził Święty Mikołaj wraz z Aniołkiem. Jakież było zdziwienie, że tak szanowana postać przyjechała do uczniów i nauczycieli samochodem, a nie tradycyjnymi saniami zaprzężonymi w renifery. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że śniegu jest zbyt mało i stąd innowacyjny środek lokomocji. Jak się można było spodziewać, Święty Mikołaj wraz z Aniołkiem odwiedził wszystkich… Był w gabinecie medycznym, w pokojach administracyjnych, w bibliotece, u uczniów i nauczycieli na lekcjach oraz u dyrektora.

Z rozmów można było się zorientować, że Święty Mikołaj doskonale wiedział komu podarować nagrodę, a komu.. pogrozić paluszkiem.. W zasadzie prawie wszyscy mieli możliwość „skosztowania” prezentów mikołajkowych bo jak się okazało, Święty Mikołaj postanowił osłodzić nieco pobyt w szkole i zamiast najlepszych ocen, ofiarowywał słodycze. Wszyscy w Mechaniku z tych odwiedzin byli bardzo zadowoleni, a Święty Mikołaj obiecał, że za rok odwiedzi ponownie Mechanik i jego „mieszkańców”.
Poniżej prezentujemy kilka fotek z tych odwiedzin.