Dzień Kobiet w szkole "męskiej"

W dniu 7 marca br. w „Mechaniku” odbyły się uroczystości z okazji święta Dnia Kobiet. Uroczystość bardziej symboliczna, bo wszyscy uczniowie i pracownicy zespołu szkół starają się zawsze i na co dzień okazywać życzliwość koleżance uczennicy i Paniom uczącym, pracującym na stanowiskach administracyjnych i obsługi. Aby symbolicznie zamanifestować akcent tego święta, uczniowie zorganizowali koncert na auli dla wszystkich uczniów i nauczycieli, a w trakcie tego występu artystycznego pojawiły się aforyzmy i elementy liryczne ukazujące smutek tego świata bez piękna… - Pań i Koleżanek.

Na zakończenie koncertu pojawiły się życzenia dla wszystkich Kobiet w „Mechaniku” od Samorządu Uczniowskiego i dyrektora zespołu szkół. Po koncercie w auli szkolnej odbyło się spotkanie wszystkich pracowników ZSP nr 3, gdzie dyrektor wraz ze swoimi zastępcami złożył życzenia wszystkim Paniom pracującym w szkole, a bukiet kwiatów symbolicznie przekazano na ręce szefowej księgowości. Spotkanie to odbyło się przy stole ze słodyczami wspierającymi życzenia od panów dla Pań…
W tym samym dniu odbyło się także podsumowanie Konkursu Pożarniczego. Wręczono nagrody dla najlepszych, a udział w tej części uroczystości wziął Pan Zbigniew Sieniawski – komendant w stanie spoczynku Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie i Brzozowie.