Nagrodzony "Mechanik" za rok szkolny 2013/2014

25 czerwca 2014r. w krośnieńskim RCKP już po raz dwunasty z okazji zakończenia roku szkolnego 2013/2014 zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Krosna dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym sięgnęli po zaszczytne tytuły w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach naukowych, artystycznych i sportowych. Wśród zgłoszonych do nagród są mistrzowie Polski, laureaci i finaliści konkursów międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich. Aby zostać nagrodzonym oprócz niekwestionowanych sukcesów trzeba było uzyskać w ostatnim roku szkolnym co najmniej dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie. Wśród nagrodzonych byli także uczniowie i nauczyciele "Mechanika". Nagroda pierwszego stopnia została przyznana uczniom i nauczycielom za sukces w XV Olimpiadzie Techniki Samochodowej i uzyskanie tytułu Pierwszej Szkoły Samochodowej w Polsce. Listy gratulacyjne otrzymali także nauczyciele przygotowujący uczniów do OTS.

Nagrodzeni uczniowie to:

Rafał Dzięgiel
Radosław Nieroda
Mateusz Patla
a także nauczyciele opiekunowie : Piotr Boś i Krzysztof Karkut.

Wśród nagrodzonych byli także nauczyciele i uczniowie, którzy osiągnęli drugie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Motoryzacyjnym, a byli to uczniowie:
Gratkowski Paweł
Jakubasz Rafał
Zarych Michał
a także nauczyciele opiekunowie : Władysław Koś, Marcin Błaż

Gratulacje od Pana Piotra Przytockiego - Prezydenta Miasta Krosna za osiągane sukcesy w szkole otrzymał dyrektor Bogdan Adamski.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tej uroczystości w RCKP w Krośnie.