Pożegnanie maturzystów Technikum

28 kwietnia br. w auli zespołu szkół odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów uczniom kończącym Technikum i pożegnanie maturzystów. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru, przemówienia dyrektora ZSP3 i pożegnania sztandaru przez przedstawicieli klas maturalnych. Następnie dyrektor Bogdan Adamski przekazał podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców uczniów kończących szkołę. Wręczono również nagrody i wyróżnienia absolwentom, którzy reprezentowali szkołę na licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz zawodowych szczebla regionalnego i ogólnopolskiego. Były także podziękowania i gratulacje dla absolwentów ze Szkolnego Klubu Krwiodawstwa. Jednak punktem kulminacyjnym było wręczenie dyplomów ukończenia Technikum, które wraz z wychowawcami klas przekazywał dyrektor wraz z wicedyrektorem i kierownikiem Centrum Kształcenia Praktycznego.

Były również życzenia i podziękowania skierowane do nauczycieli i dyrekcji zespołu szkół. Uroczystość zakończyła się odprowadzeniem sztandaru i przejściem absolwentów do sal lekcyjnych na „ostatnie” spotkania z wychowawcami klas.