I etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego rozstrzygnięty

turniej moto miniW dniu 26 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Do rywalizacji zgłosiło się 19 chętnych, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę i walczyć o miejsce w reprezentacji szkoły na eliminacje rejonowe.
Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, analizy pierwszeństwa przejazdu na różnego rodzaju skrzyżowaniach, historii polskiej motoryzacji oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Do kolejnego etapu przystąpi ośmiu uczniów, którzy muszą wykazać się umiejętnościami jazdy na motorowerze. Będą musieli przejechać w jak najkrótszym czasie sprawnościowy tor przeszkód.
Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki – gratulujemy!

Wyniki I etapu eliminacji szkolnych:

I miejsce : Prajsnar Karol, Śnieżek Grzegorz
II miejsce : Brodzicki Karol, Kielar Bartek
III miejsce : Płoucha Kamil
IV miejsce : Kowalczyk Mateusz
V miejsce : Kołacz Jakub, Skórka Paweł

Turniej przygotowali i przeprowadzili : Pan mgr Marcin Błaż i Pan mgr Władysław Koś