Św. Mikołaj w Mechaniku

DSC085186 grudnia br. w „Mechaniku” zgodnie z tradycją szkoły zagościł Św. Mikołaj. W tym roku przybył On w towarzystwie prawdziwych śnieżynek, Elfa oraz renifera…a więc świty pomocników z różnych klas. Wesoły orszak już we wczesnych godzinach porannych obwieścił swoje przyjście głośnym dzwonieniem oraz kolorowymi strojami. Ponieważ w „Mechaniku” wszyscy nauczyciele są grzeczni zasłużyli więc na słodkie prezenty. Co do uczniów to Mikołaj pytał o zachowanie, upominał i przestrzegał zgodnie z etykietą świąteczną. Szkolne Mikołajki wprowadziły nas wszystkich w świąteczny klimat i przypomniały o miłej tradycji. Mikołaj zawitał w każdy „kąt” szkoły ,rozpoczynając swoją wędrówkę od dyrekcji ZSP3, poprzez wszystkie sale lekcyjne, aż do Centrum Kształcenia Praktycznego, gdzie z utęsknieniem czekali na niego zapracowani uczniowie.