RUSZA REKRUTACJA 2019/20 – zagraniczne wyjazdy Austria, Portugalia, Irlandia

fund miniObecny rok szkolny to początek 5 już projektu mobilnościowego realizowanego w naszej szkole. Pierwszą mobilność odbyli na wakacjach nauczyciele kształcenia zawodowego, uczestnicząc w szkoleniu zawodowym w Portugalii.

Teraz przyszła kolej na uczniów „Mechanika”, którzy początkiem drugiego semestru odbędą miesięczne praktyki zawodowe w Austrii, Irlandii oraz Portugalii.

Rekrutacja wśród uczniów klas trzecich technikum rozpoczyna się już 07 października!!!

Termin składania dokumentów 11 października!!!

Termin realizacji miesięcznych praktyk:

• 03.02.2020 – 28.02.2020 – klasy 3abT, 3cT
  • 02.03.2020 – 27.03.2020 – klasy 3dT, 3efT, 3gT

Szczegółowe informacje w biurze projektu oraz na facebooku.

Uczniowie klas drugich i trzecich technikum będą mieć też okazję na uczestnictwo w dodatkowych dwutygodniowe stażach wakacyjnych, które odbędą się w Portugalii, Hiszpanii oraz Irlandii.

Zapraszamy naszych uczniów do uczestnictwa w projekcie, ponieważ….."Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie." - Peter Drucker

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.zsm.krosno.pl i twarzo-książkę (czyt. Facebook) „Mechanik w Europie”.

Pliki do pobrania:

pdf ikona  Regulamin projektu