Zapraszamy na wakacje za granicą.

189200487 292793292543510 3205610305817488626 nRusza kolejna rekrutacja na dwutygodniowe staże wakacyjne w ramach programu Erasmus+. W tym roku wyjątkowo jesteśmy w trakcie realizacji dwóch projektów mobilnościowych finansowanych z funduszy unijnych. Uczniowie klas drugich i trzecich technikum oraz drugich technikum na podbudowie gimnazjum mogą skorzystać z całkowicie bezpłatnych dwutygodniowych staży wakacyjnych, które odbywają się w najbardziej znanych miejscach odpoczynku wakacyjnego Europy - Hiszpania (Walencja, Malaga), Portugalia (Lizbona), Włochy (Werona) oraz Irlandia (Sligo).
Termin rozpoczęcia realizacji dwutygodniowych staży wakacyjnych dla uczestników projektu to 5 lipca, 12 lipca oraz 19 lipca.
Uczestnicy mają zagwarantowane zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, testy covid, ciekawe wycieczki krajoznawczo-kulturowe oraz kieszonkowe na własne potrzeby.
Formularz zgłoszeniowy jest dostępny w biurze projektu oraz na stronie internetowej szkoły. Wypełniony formularz należy złożyć w biurze projektu w terminie od 25.V.2021 do 28.V.2021.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji miesięcznych praktyk zawodowych w Hiszpanii i Portugalii, uczniowie nabywają kompetencje i umiejętności zawodowe w firmach branżowych zgodnych z programem praktyk zawodowych, podnoszą również swoje umiejętności językowe oraz zwiedzają piękne miejsca Lizbony i Walencji w ramach programu kulturowego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

pdf ikona  Regulamin projektu