Pożegnanie absolwentów Technikum.

01630 kwietnia 2021 r. (piątek) w auli A-10 w Zespole Szkół Mechanicznych w Krośnie odbyły się uroczystości pożegnania absolwentów Technikum. Ze względu na COVID-19 oraz procedury bezpieczeństwa, w tym roku szkolnym uroczystość ta była podzielona na 5 części i zgodnie z grafikiem opublikowanym dla uczniów/absolwentów Technikum w dzienniku elektronicznym Librus, każda klasa o innej godzinie uczestniczyła w tym wydarzeniu. Dlatego z każdą klasą czwartą Technikum indywidualnie spotkał się dyrektor Bogdan Adamski oraz wychowawca każdej klasy. Natomiast uczniowie szkoły już jako absolwenci zgromadzili się na dużej auli i kolejno odbierali dyplom ukończenia Technikum od dyrektora ZSM i wychowawcy klasy. Wcześniej przed rozdaniem ważnych dokumentów dyrektor zwrócił się do uczniów gratulując im ukończenia ważnego etapu w życiu oraz życzył im wszystkiego dobrego w dalszym planowaniu własnej kariery zawodowej. Uczniowie zostali również poinformowani o procedurach i ważnych terminach dotyczących zbliżającego się egzaminu maturalnego. Podczas uroczystości wręczono także nagrody najlepszym uczniom.
Wszystkim tegorocznym absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów w zbliżających się egzaminach oraz w całym dorosłym życiu.