Wirtualne Targi Pracy KPU w Krośnie

Plakat Wirtualne TP 2020W imieniu społeczności Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie serdecznie zapraszamy uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w Wirtualnych Targach Pracy, które odbędą się w dniu 30 listopada 2020 roku, w godz. 9.30-14.00.
Zaplanowanym wydarzeniom patronuje Rektor KPU w Krośnie, dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. KPU, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Pan Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Krosna, Pan Piotr Przytocki oraz Platforma Przemysłu Przyszłości.
W ramach Targów, w przestrzeni wirtualnej, przewidziano prezentację ok. 30 wystawców, w tym największych firm z naszego regionu. Ponadto zapraszamy na spotkania, warsztaty i szkolenia, które przeprowadzą specjaliści różnych branż. Osoby zainteresowane będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami za pośrednictwem platformy.
Targi umożliwiają uczestnikom uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, praktyk czy staży, natomiast udział w organizowanych warsztatach i szkoleniach poszerzy zakres wiedzy dotyczący funkcjonowania na rynku pracy.
Podczas Targów zapraszamy na wirtualny pokaz technologii przemysłu 4.0, który poprowadzi ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, a uczestnicy zobaczą jak działa w praktyce demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0.

pdf ikona Harmonogram warsztatów, szkoleń i webinariów

Plakat Wirtualne TP 2020