Wyjazdy zagraniczne dla uczniów „Mechanika” - rekrutacja

plakat1. Zapraszamy chętnych uczniów klas trzecich technikum (III a, III b, III d) do udziału w projekcie w ramach programu Erasmus+ pn. „Kształcenie i szkolenia zawodowe”

2. W ramach projektów zaplanowana jest realizacja zagranicznych praktyk dwutygodniowych, których celem jest podniesienie kompetencji zawodowych, językowych i personalnych uczennic i uczniów ZSM w Krośnie.

3. Całość projektu jest finansowana z funduszy programu Erasmus+, a podczas odbywanej mobilności uczniowie mają okazję zwiedzić ciekawe miejsca w Hiszpanii w ramach bogatego programu kulturowego

4. Termin realizacji praktyki:
• 23.05.2022 – 03.06.2022 – klasy III a, III b, III d

5. Liczba miejsc 8

6. Kraj odbycia mobilności – Hiszpania - Alicante

7. Regulaminy projektów i formularz zgłoszeniowy jest do pobrania w biurze projektu, pokój 025 lub na stronie internetowej szkoły www.zsm.krosno.pl

8. Rekrutacja przebiega w następujących etapach:
1) Wypełniony formularz zgłoszeniowy do projektu należy składać w terminie od 27 stycznia do 01 lutego 2022 r. w biurze projektu, pokój 025.
2) Test kompetencji językowych (język angielski) dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się 02 lutego 2022 r.
3) Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim dla kandydatów do uczestnictwa w projekcie odbędzie się od 03 lutego do 07 lutego 2022 r.
4) Ogłoszenie wyników rekrutacji 09 lutego 2022r.

9. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji kandydatów do uczestnictwa w projekcie wraz z kryteriami punktowymi są zawarte w regulaminie.

pdf ikona Regulamin projektu
 pdf ikona  Formularz

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji !