Tylko święty tak potrafi…

013Jak co roku, przed Bożym Narodzeniem, cieszymy się wszyscy jak dzieci na widok Mikołaja roznoszącego prezenty. W tym roku również, zgodnie z tradycją, naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który udowodnił, że worek bez dna istnieje, zwłaszcza jeśli jest po brzegi zapełniony słodyczami. 6 grudnia odwiedził on wraz z pomocnikami każdy zakątek Mechanika, aby osłodzić naszym uczniom i nauczycielom wszelkie trudy życia szkolnego. Kroczył dumnie po klasach w asyście pomocników i przy dźwiękach dzwonka. W tym roku Mikołaj obdarował zarówno grzecznych uczniów jak i tych, którzy muszą jeszcze nad tym popracować. Pomagały mu pracowite śnieżynki, elf, ninja, miś polarny i pan choinka. W całej szkole zapanowała świąteczna atmosfera, a wszelkie drobne przewinienia uczniowskie zostały darowane.

Fotorelacja z tego wydarzenia została przygotowana przez naszego ucznia, Jakuba Machosia z klasy 3 cT.