Plan lekcji

Na skróty

III g T Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej

Kolejne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej za nami. W turnieju w którym udział wzięło 12 zespołów klasowych, najlepszą okazała się klasa III g T. Mistrz roku szkolnego 2015/2016 pokonał wszystkich swoich rywali zarówno w fazie grupowej jak i w finałach. W pierwszym etapie turnieju rozgrywki odbywały się w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z poszczególnych grup spotkały się w finale. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznemu triumfatorowi - klasie IV d T a trzecie miejsce wywalczyła klasa II g T. Zawody jak co roku dostarczyły wiele emocji . Nie brakowało bardzo zaciętych spotkań oraz akcji, których nie powstydziłaby się Plus Liga.:)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek !

Turniej zorganizowali p. Grzegorz Wilusz i p. Marcin Błaż.

 I miejsce  -  klasa III g T

Od lewej: Cysarz Michał, Rączka Kamil, Patla Paweł, Drozd Marek, Goleń Patryk, Zima Wojciech, Biedroń Grzegorz (k), Marszałek Kamil.

II miejsce  -  klasa IV d T

Od lewej: Materniak Artur, Ziobro Marcin, Szyszlak Paweł, Szczurek Rafał, Czekański Paweł, Wiater Eryk, Zajdel Jakub (k).

III miejsce  -  II g T

Od lewej: Śmigiel Krystian, Jucha Jakub, Cwynar Szymon, Cierpicki Norbert, Chudziński Sebastian, Pilch Wojciech, Wiśniowski Kamil (k).

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Egzaminy w sesji letniej czerwiec - lipiec 2020  Harmonogram egzaminów zawodowych   Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie składa się z: Części pisemnej egzaminu trwającej 60 minut polega na rozwiązaniu testu pisemnego i przeprowadzany jest z wykorzystaniem    ...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSM poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny 2019/2020

Egzamin Maturalny 2019/2020

EGZAMIN MATURALNY 2019/2020 Komunikaty Harmonogram egzaminów w 2020 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2019/2020 Komunikat o przyborach w 2020 r. Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2020 roku Komunikat...

O nas

O nas

W skład ZSM wchodzą: Centrum Kształcenia Zawodowego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica...

komunikaty 2

baner festiwal

baner covid 5

baner konkurs 5a

baner egzaminy 4a

baner plan l 4

librus

praktyki 2

spot 2

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch